Szukasz wykonawcy ocieplenia? Sprawdź nową mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL!

Tomasz Weber
17 lipca 2019

Firma ROCKWOOL przygotowała dla inwestorów indywidualnych duże udogodnienie w zakresie poszukiwania profesjonalnych wykonawców ocieplających budynki wełną skalną. Z nową mapą Certyfikowanych Wykonawców każda osoba budująca dom jest w stanie szybko i bezproblemowo znaleźć wykonawcę świadczącego usługi najbliżej planowanej czy też trwającej już budowy.

maps, contractors, certified

Mapa Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL to bezpłatne narzędzie dla każdego, dzięki któremu bez problemu można znaleźć zaufanego, doświadczonego wykonawcę ociepleń z wełny skalnej ROCKWOOL. Umiejętności osób w bazie wykonawców są weryfikowane i poświadczone certyfikatami i uczestnictwem w szkoleniach ROCKWOOL, ale przede wszystkim praktyką. To wykonawcy, którzy niejednokrotnie wykonali ocieplenia ścian zewnętrznych czy poddaszy z wykorzystanie izolacji z wełny skalnej. Dużym plusem narzędzia jest możliwość filtrowania wykonawców ze względu na lokalizację, a także możliwość natychmiastowego skontaktowania się z nimi, dzięki udostępnionym informacjom kontaktowym.

 – Budowa czy remont domu to w życiu inwestora indywidualnego niezwykle intensywny i stresujący okres, dlatego chcemy maksymalnie ułatwiać im podejmowanie różnych decyzji i organizowanie kolejnych etapów tego przedsięwzięcia. Właśnie dlatego stworzyliśmy mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL. Współpraca z takim ekspertem to gwarancja szybkiego i solidnego wykonania ocieplenia – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE – Mapa Certyfikowanych Wykonawców to także duży ukłon w stronę naszych wykonawców. Wielu z nich to właściciele małych, jedno czy też kilkuosobowych firm, które często nie prowadzą aktywnych działań promocyjnych w mediach online. Wizytówka na naszej mapie jest dla nich świetną formą reklamy swoich usług do klientów zlokalizowanych w pobliskiej odległości.

Mapa certyfikowanych wykonawców znajduje się pod adresem https://www.rockwool.pl/wsparcie/znajdz-wykonawce/.


O ROCKWOOL Polska

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. 

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.