ROCKWOOL wspiera wykonawców na Akademii grupy Prace Wykończeniowe

Klaudia Latosik
21 maja 2019

Największa grupa facebookowa dla wykonawców już w czerwcu organizuje Akademię Grupy Prace Wykończeniowe. Spotkanie w formie warsztatów i szkoleń, według zapowiedzi organizatorów, przyciągnie prawie 800 fachowców zainteresowanych nowościami produktowymi i technologicznymi. ROCKWOOL jako partner wydarzenia, również przygotował liczne niespodzianki i atrakcje dla uczestników.

article , ilustration, installers

Grupa Prace Wykończeniowe (zrzeszająca prawie 80 tys. osób) to największa grupa facebookowa  dla wykonawców zajmujących się zarówno pracami remontowymi, budowami, jak i ociepleniami. 800 fachowców spotka się ponownie w Feliksowie niedaleko Łodzi, aby przez 2 dni uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach przygotowanych przez partnerów Akademii (ROCKWOOL, Knauf, Atlas, Mapei, Milwaukee, Rigips, Henkel).

– Cieszy mnie też fakt, że zainteresowała się nami firma ROCKWOOL. To pierwsza firma, która potraktowała nas w pełni profesjonalnie. Wspólny język i wizje na rozwój pokazały, że to właśnie współpraca jest najważniejsza. Jestem ogromnie wdzięczny za okazane mi zaufanie i wsparcie, tym bardziej, że widzę jak bardzo doceniają je wykonawcy – mówi Mirosław Sadowski, organizator Akademii.

Na aż dwóch stoiskach ROCKWOOL wykonawcy będą mogli porozmawiać z menadżerami produktów, doradcami techniczno-handlowymi oraz z trenerami. Akademia nie tylko będzie doskonałą okazją do rozmów z ekspertami ROCKWOOL, ale przede wszystkim będzie to możliwość wzięcia udziału w szkoleniach teoretycznych i praktycznych z montażu wełny skalnej, m.in. z ocieplenia poddasza wełną skalną TOPROCK SUPER oraz SUPERROCK. Na stoiskach zaprezentowane zostaną również najciekawsze rozwiązanie izolacyjne:

  • zamontowany FRONTROCK MAX E w systemie ETICS, czyli metoda lekką mokrą,
  • izolację ROCKTON i SUPERROCK w ściennie szkieletowej,
  • model systemu izolacji nakrokwiowej ROCKWOOL.

Przedstawiciele firmy ROCKWOOL przedstawią również nowy, innowacyjny produkt – granulat z wełny skalnej GRANROCK SUPER.

– Wykonawcy, z którymi współpracujemy chcą się nieustannie rozwijać. To jest również nasz cel, dlatego powiększyliśmy nasze portfolio o granulat z wełny skalnej aplikowany metodą wdmuchiwania. Jest to materiał paroprzepuszczalny, w pełni niepalny i pozwala ocieplić poddasze już w 1 dzień, bez względu na porę roku oraz bez konieczności długiego wietrzenia i demontażu istniejącej zabudowy. Dociera do trudno dostępnych miejsc, nie zawiera substancji szkodliwych, to doskonała alternatywa dla rozwiązań izolacji natryskowych! Na stoisku zademonstrujemy jak szybko i łatwo można ocieplić nim poddasze – zaprasza Mateusz Przybylski, menadżer produktu w ROCKWOOL.

Szkolenia teoretyczne i praktyczne, spotkania z doradcami i trenerami, to nie koniec atrakcji przygotowanych przez ROCKWOOL. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma praktyczny upominek i zaświadczenie potwierdzające zdobyte umiejętności, a udział w licznych konkursach umożliwi zdobycie atrakcyjnych nagród.

Serdecznie zapraszamy 12-13 czerwca do Feliksowa.

O ROCKWOOL Polska

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. 

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.