Wykonawco – zapraszamy do kolejnej edycji akcji dla wykonawców!

Iga Macewicz
22 lutego 2019

Akcja dla wykonawców trwa! Wystarczy wykonać ocieplenie domu jednorodzinnego z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać 1 z 6 gwarantowanych nagród, które z pewnością ułatwią pracę każdemu profesjonaliście.

contractor, contest, promo, header

ROCKWOOL szczególnie ceni nie tylko pracę wykonawców, ale również ich czas, dlatego zasady akcji zawsze są bardzo proste: za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza w domu jednorodzinnym, specjaliści mogą otrzymać atrakcyjne i przydatne nagrody. – Akcja dla naszych wykonawców to idealna okazja do tego, by zadbać o uzupełnienie swojego zawodowego wyposażenia. Z pewnością każdy profesjonalista, pracujący na co dzień z wełną skalną, znajdzie wśród nagród coś dla siebie. Dla nas bardzo ważne jest to, aby wspierać wykonawców w codziennej pracy. Chcemy, by każdy z nich pracował bezpiecznie, łatwo i przyjemnie – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

W tej edycji akcji dostępne są następujące nagrody:

 • pakiet ubrań roboczych (2 czapki, 2 bluzy z długim rękawem, 2 pary rękawic ochronnych oraz robocza kamizelka)
 • pakiet ubrań roboczych (spodnie na szelkach, bluza ze spodniami roboczymi na szelkach, 2 t-shirty)
 • plecak narzędziowy monterski NEO TOOLS (praktyczny, trwały plecak wykonany z poliestru 600 D, który posiada wiele wygodnych komór i przegródek)
 • zestaw 2 przedłużaczy budowlanych (przedłużacz bębnowy z metalowym stelażem i 4 gniazdkami o długości 25 m oraz przedłużacz YATO z rozdzielaczem na 3 gniazdka o długości 10 m)
 • nagrzewnica Dedra (prosta w użyciu nagrzewnica elektryczna o mocy 3000 W i wydajności 430 m3/h, idealna do osuszania pomieszczeń)
 • skrzynka narzędziowa QBRICK SYSTEM (pojemna i wytrzymała skrzynka narzędziowa na kółkach)

Zasady organizowanej przez ROCKWOOL akcji dla wykonawców są bardzo proste. Do odebrania nagrody prowadzi tylko 5 kroków. Wystarczy:

 1. Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego
 2. W momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
 3. Poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu. 
 4. Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL
 5. Teraz wystarczy tylko odebrać nagrodę!

Promocja trwa do 30 kwietnia br. Każdy wykonawca może zgłosić aż cztery realizacje ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Więcej informacji o akcji i nagrodach, a także regulamin można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

O ROCKWOOL Polska

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. 

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.