Wykonawco! Pokaż realizację, odbierz nagrody na chłodne dni!

Iga Macewicz
04 października 2018

Jesień już zawitała, więc każdy wykonawca potrzebuje specjalistycznego stroju i sprzętu, by szybko i sprawnie działać. Naprzeciw potrzebom profesjonalistów wychodzi ROCKWOOL z nową akcją i wyjątkowymi nagrodami. Wystarczy wykonać ocieplenie domu jednorodzinnego z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać jedną z sześciu nagród gwarantowanych, które ułatwią pracę w chłodniejsze dni.

Promo contractor 2

ROCKWOOL szczególnie ceni nie tylko pracę wykonawców, ale również ich czas, dlatego zasady akcji zawsze są bardzo proste. Za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian lub poddaszy w domu jednorodzinnym, specjaliści mogą otrzymać nagrody, dzięki którym praca w zimne dni stanie się bardziej komfortowa. Tym razem uczestnicy mają do wyboru aż sześć atrakcyjnych nagród: pakiet ubrań roboczych, urządzenie rozruchowe Jump w poręcznej walizce, praktyczny WorkBox Bosch, idealny do pracy w ciężkich warunkach telefon MyPhone Hammer 3, zestaw bitów i nasadek Bosch, a także wózek transportowy ze skrzynką.

Promocja trwa do 16 grudnia br. Żeby zdobyć nagrodę wystarczy wykonać pięć prostych kroków:

  1. Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
  2. Wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie otwierania pierwszej paczki wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
  3. Zaczekać na  telefon od organizatora w celu ustalenia szczegółów dotyczących ocieplenia, wykonywanego przy pomocy wełny skalnej ROCKWOOL.
  4. Zaczekać na kontakt od Doradcy Techniczno-Handlowego i potwierdzić montaż wełny skalnej. 
  5. Odebrać nagrodę!

Każdy uczestnik promocji może zgłosić dowolną liczbę realizowanych ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

Najnowsza odsłona akcji jest powiązana z grą dla wykonawców ROCK MASTER II – Pogromcy Smogu. Gra ROCK MASTER II - Pogromcy Smogu to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na szerzenie wiedzy o kluczowych zasadach energooszczędności i korzyściach, jakie płyną z termomodernizacji. Dla najlepszych graczy do wygrania są nagrody o wartości 2 tys. zł. Zasada w ROCK MASTER II jest prosta – należy wybudować ekologiczne miasto i wygrać walkę ze smogiem. Każdy gracz opracowuje własną strategię rozwoju i na wiele sposobów może zdobywać cegły, dzięki którym ma możliwość rozbudowania swojej metropolii. Im wyższy poziom osiągnie, tym większe ma szanse na zwycięstwo w rankingu najbardziej rozwiniętych miast. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie internetowej ROCKMASTER.

O ROCKWOOL Polska

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników. W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy warunków życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dziś wyzwań w zakresie zrównoważonego budownictwa: od redukcji zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, przez podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, do skutecznej walki z niedostatkiem wody oraz powodziami. 

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb mieszkańców naszego globu, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11 000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.