ROADSHOW

Jesteś wykonawcą? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń ROCKWOOL i zdobądź nową wiedzę i umiejętności. RoadShow to wyjątkowa okazja, aby spotkać się w gronie profesjonalistów, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości.

Zapisz się !Zobacz film

ROADSHOW NA ZAMÓWIENIE

Chciałbyś uczestniczyć w szkoleniu RoadShow ale nie pasują Ci terminy? Twój dystrybutor może zamówić dla Ciebie nasze szkolenie! Wystarczy, że skorzysta z opcji: RoadShow na zamówienie.

Sprawdź szczegóły!

ROADSHOW NA BUDOWIE

Szkolenia na inwestycji to najbardziej praktyczna oferowana przez nas forma instruktażu. Dzięki możliwości pracy w realnych warunkach, a nie na modelu, od razu rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z newralgicznymi elementami konstrukcji budynku.

Projekt „RoadShow na budowie” wystartuje w drugiej połowie 2016 roku.

SZKOLENIA PŁATNE

Szkolenia płatne to całkowicie nowa forma szkoleń praktycznych, którą chcemy zaproponować w tym roku. Podczas dwudniowego treningu w CENTRUM SZKOLENIOWYM ROCKWOOL w Zielonej Górze poznacie zalety oraz właściwości wełny skalnej, produkty do ocieplania w systemie ETICS oraz wszystkie etapy ocieplania w metodzie lekkiej mokrej, którą samodzielnie przetestujecie.

Więcej informacji już wkrótce.

ROADSHOW

RoadShow to praktyczne szkolenie, które pozwoli Ci podnieść kwalifikacje i poznać zalety produktów ROCKWOOL. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Nie czekaj - liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Program szkolenia RoadShow 
Plan szkoleń RoadShow 2016
Regulamin szkoleń RoadShow 2016

Zapisz się

EKSPERT ROCKWOOL

Szkolenia są prowadzone przez doświadczonego wykonawcę, eksperta w dziedzinie wykonywania ociepleń, członka Ekipy ROCKWOOL zajmującej się doradztwem na budowie w zakresie ociepleń, Macieja Stołpiaka.

KLUB SUPERWYKONAWCY ROCKWOOL

Klub Superwykonawcy ROCKWOOL stworzony został z myślą o najlepszych wykonawcach w branży budowlanej. To miejsce dla ambitnych zawodowców.

Sprawdź, jak dołączyć do klubu!

ZNAJDŹ DYSTRYBUTORA

Znajdź dystrybutora produktów ROCKWOOL najbliżej Twojej budowy. Nie trać czasu, skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Znajdź dystrybutora!