ROCKWOOL wspiera Wykonawców
Narzędzia czy ubranie? Oto jest pytanie. Zgłoś ocieplenie poddasza lub ściany i odbieraj gwarantowane nagrody!

ROCKWOOL wspiera Wykonawców

ROCKWOOL WSPIERA WYKONAWCÓW

Narzędzia czy ubranie? Oto jest pytanie.

Poszukujemy nowych rozwiązań i korzyści, które pomogą Wam, wykonawcom ociepleń domów jednorodzinnych, w pracy, w jeszcze szerszym zakresie niż dotychczas. W związku z tym w nowej akcji specjalnej proponujemy aż 6 praktycznych nagród do wyboru! Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z Was, ocieplając poddasza i ściany wełną skalna ROCKWOOL znajdzie propozycje odpowiadające na aktualne potrzeby.

Za każdą zgłoszoną i potwierdzoną realizację ocieplenia jednorodzinnego domu wolnostojącego, wykonaną przy użyciu wełny skalnej ROCKWOOL, możecie wybrać gwarantowaną nagrodę: pakiet ubrań roboczych, pakiet narzędzi, zestaw narzędzi ręcznych YATO, wykrywacz przewodów Truvo Bosch, laser krzyżowy Quigo Bosch lub zestaw - latarkę roboczą CAT w komplecie ze zszywaczem ręcznym BOSCH i zapasem zszywek.

Tylko pięć prostych kroków dzieli Cię od gwarantowanej nagrody:

  1. Kup wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego
  2. Wyślij SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie, gdy otwierasz pierwszą paczkę wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
  3. Odbierz telefon od nas - ustalimy szczegóły dotyczące ocieplenia, które aktualnie wykonujesz.
  4. Potwierdź z naszym Doradcą Techniczno-Handlowym montaż wełny skalnej. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w tym celu. 
  5. Odbierz nagrodę! 

Wskazówki:

  1. W akcji możesz zgłaszać tylko ocieplenia domów jednorodzinnych o minimalnej powierzchni ocieplenia 120 m2.  
  2. SMS wysyłaj najlepiej w momencie, gdy rozpoczynasz montaż wełny skalnej, może być to nawet jeden dzień przed. Dzięki temu szybciej odbierzesz nagrodę.
  3. Oddzwonimy w przeciągu 4 godzin, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00, więc prosimy, byś był dostępny pod telefonem.
  4. Nasz Doradca Techniczno-Handlowy może prosić Cię o zdjęcia z montażu. Ważne, by było na nim widać wełnę skalną ROCKWOOL.
  5. Nagrody wysyłamy za pośrednictwem kuriera. Odebrać możesz je tylko osobiście!

Regulamin akcji promocyjnej

Cenimy Twój czas, dlatego wystarczy, że wyślesz do nas SMS, a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły, abyś mógł cieszyć się gwarantowaną nagrodą! Ocieplaj wełną skalną i odbieraj nagrody!

Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL
WSPARCIE Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL
WSPARCIE

Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL

Klub SUPERWYKONAWCA to bezpłatny program wsparcia wykonawców ocieplających domy jednorodzinne, w którym wykonawcy uzyskują szereg korzyści.
Masz pytania? Zadzwoń 801300444
Kontakt Masz pytania? Zadzwoń 801300444
Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 801300444

Nie jesteś pewien czy przystąpić do klubu? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.
Nie jesteś pewien czy przystąpić do klubu? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.
Back