RoadShow 2016

RoadShow 2016

Praktyczne szkolenia

Szkolenia praktyczne ROADSHOW

Jesteś wykonawcą? Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń ROCKWOOL i zdobądź nową wiedzę i umiejętności. RoadShow to wyjątkowa okazja, aby spotkać się w gronie profesjonalistów, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości.

 

RoadShow
MOBILNE CENtrum szkoleniowe RoadShow
MOBILNE CENtrum szkoleniowe

RoadShow

RoadShow to praktyczne szkolenie, które pozwoli Ci podnieść kwalifikacje i poznać zalety produktów ROCKWOOL. Szkolenia w ramach Mobilnego Centrum Szkoleniowego odbywają się w szkołach budowlanych, w godzinach popołudniowych od poniedziałku do czwartku. Obejmują zarówno część teoretyczną jak również praktyczną, w ramach której uczestnicy szkoleń mogą samemu wykonać ocieplenie ściany za pomocą skalnej wełny ROCKWOOL. Szkolenia obejmują dwa tematy: - szkolenia z zakresu ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą - szkolenia z zakresu ociepleń poddaszy i dachów skośnych Szkolenia są całkowicie bezpłatne.

Szkolenia na inwestycji to najbardziej praktyczna oferowana przez nas forma instruktażu. Projekt „RoadShow na budowie” wystartuje w drugiej połowie 2016 roku.

Szkolenia u Twojego Dystrybutora
RoadShow na zamówienie Szkolenia u Twojego Dystrybutora
RoadShow na zamówienie

Szkolenia u Twojego Dystrybutora

Chciałbyś uczestniczyć w szkoleniu RoadShow ale nie pasują Ci terminy? Twój dystrybutor może zamówić dla Ciebie nasze szkolenie! Bezpośrednio we współpracy z Twoim Dystrybutorem organizujemy w jego hurtowni/składzie budowlanym szkolenie w dogodnym terminie. Takie szkolenia są całkowicie bezpłatne. Dystrybutor jedynie przygotowuje miejsce odpowiednie do przeprowadzenia szkolenia praktycznego.
Dwudniowe szkolenia płatne
szkolenia płatne Dwudniowe szkolenia płatne
szkolenia płatne

Dwudniowe szkolenia płatne

Podczas dwudniowego treningu w CENTRUM SZKOLENIOWYM ROCKWOOL w Zielonej Górze poznacie zalety oraz właściwości wełny skalnej, produkty do ocieplania w systemie ETICS oraz wszystkie etapy ocieplania w metodzie lekkiej mokrej, którą samodzielnie przetestujecie. Szczegóły wkrótce!

Formularz zapisu na szkolenia w ramach RoadShow - Mobilnego Centrum Szkoleniowego

Rodzaj szkolenia
Back