RoadShow - Mobilne Centrum Szkoleniowe
Bezpłatne szkolenia praktyczne dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych

RoadShow - Mobilne Centrum Szkoleniowe

ROCKWOOL ROADSHOW

Bezpłatne, praktyczne szkolenia dla wykonawców

ROCKWOOL RoadShow to praktyczne szkolenie przygotowane specjalnie dla Wykonawców ocieplających domy jednorodzinne produktami z wełny skalnej.

Szkolenie RoadShow obejmują zarówno część teoretyczną, dotyczącą najnowszych rozwiązań i produktów ROCKWOOL, jak również praktyczną, w ramach której uczestnicy szkoleń mogą m.in. wykonać ocieplenie ściany za pomocą skalnej wełny ROCKWOOL. Tematy poruszane podczas szkolenia dotyczą zakresu ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą oraz ociepleń poddaszy i dachów skośnych.

Przyjdż na bezpłatne szkolenie paktyczne RoadShow, poznaj nowości i porównaj swoje doświadczenia z innymi ekspertami od ocieplenia takimi jak Ty. Wystarczy że wyśliesz SMS o treści "Szkolenie" pod numer 4622, a my skontaktujemy się z Tobą! Koszt smsa zgodny z taryfą operatora. 

Szkolenia jesienią w całej Polsce

Nasi trenerzy ponownie przemierzą kraj wzdłuż i wszerz, aby zaprezentować prawidłowe techniki montażu wełny skalnej ROCKWOOL, porozmawiać o jej zaletach i właściwościach oraz odpowiedzieć na pytania nurtujące uczestników. Już teraz wszystkich chętnych wykonawców zapraszamy na jesienną edycję cyklu szkoleń RoadShow 2017. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Gdzie i kiedy odbędą się szkolenia?

Szkolenia odbędą się w listopadzie i grudniu w 11 lokalizacjach  - w warsztatach szkół zawodowych i  techników, a także w centrach kształcenia praktycznego. 

Program szkolenia

Szkolenie obejmuje dwa główne zagadnienia: ocieplenia ścian zewnętrznych i izolację poddaszy. Szkolenia odbywają się w godzinach 16:30 - 19:00.

W trakcie szkoleń trenerzy zaprezentują praktyczne rozwiązania dotyczące ocieplania ścian zewnętrznych w systemie ETICS. Przedstawią również łączniki KOELNER do mocowania płyt fasadowych do domów w technologii szkieletowej. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać zasady poprawnego ocieplenia klasycznego poddasza w układzie dwuwarstwowym, wraz ze sposobami rozwiązania newralgicznych miejsc, decydujących o jakości całego ocieplenia z wykorzystaniem systemu ROCKTECT. Przedstawimy również w jaki sposób wykonać ocieplenie stropów drewnianych, wiązarów dachowych etc. 

Oczywiście nie zabraknie teoretycznego wprowadzenia, omówienia właściwości produktów ROCKWOOL na konkretnych przykładach oraz porad, jak przekonywać inwestorów do wyboru wełny skalnej. 

Partnerzy

Partnerami jesiennego RoadShow są firma Bosch i  grupa ubezpieczeniowo-finansowa Aviva. Pierwszy z nich przedstawi przydatne przy pracach dociepleniowych elektronarzędzia z serii Bosch Professional. Drugi -  przygotowaną specjalnie dla wykonawców ofertę ubezpieczeń OC.

Wszystkim uczestnikom wręczymy upominki, rozlosowane zostaną też nagrody specjalne (zestaw elektronarzędzi). 

Jak się zapisac na szkolenia RodShow

Zapisy na szkolenie odbywają się poprzez:

- wysyłkę SMS o treści „Szkolenie” na numer 4622 (koszt SMS zgodnie z taryfą operatora)

- kontakt telefoniczny pod nr infolinii 801 300 444 (czynna w dni powszednie w godzinach 7:00-18:00, koszt połączenia wg taryfy operatora)

- formularz dostępny poniżej

Przypominamy, że udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłaszania się razem ze swoimi pracownikami i kolegami z pracy. Razem będzie raźniej! 

ROCKWOOL wspiera Wykonawców
Narzędzia czy ubranie? Oto jest pytanie. Zgłoś ocieplenie poddasza lub ściany i odbieraj gwarantowane nagrody!

ROCKWOOL wspiera Wykonawców

Jak wykonać ocieplenie poddasza? Jak poradzić sobie z trudnymi elementami? Jaki produkt dobrać? Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te pytania napisz do nas, korzystając z okienka czatu w prawym dolnym rogu strony. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Ekipa ROCKWOOL radzi video 5
Odtwórz

Jak zacząć ocieplenie ścian - montaż listwy

Klejenie wełny skalnej

Docinanie wełny skalne j w tzw. L

Obróbka okna za pomocą wełny skalnej

Obróbka okna z listwą przyokienną

Kołkowanie

Przygotowanie poddasza do ocieplenia

Montaż wełny między krokwiami

Montaż wełny przy nierównych krokwiach

Elementy systemu ROCKTECT

Montaż folii paroizolacyjnej

Szczelne połączenie folii

Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL
WSPARCIE Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL
WSPARCIE

Klub SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL

Klub SUPERWYKONAWCA to bezpłatny program wsparcia wykonawców ocieplających domy jednorodzinne, w którym wykonawcy uzyskują szereg korzyści.
Back