Kalkulator ilości wełny skalnej dla Wykonawcy

Kalkulator ilości wełny skalnej dla Wykonawcy

Narzędzia dla wykonawcy

Mobilny kalkulator ilości wełny skalnej

Jeszcze łatwiejsza praca z wełną skalną jest możliwa dzięki nowej aplikacji mobilnej dla wykonawców. „Kalkulator ilości wełny skalnej” szybko wyliczy ilość materiału potrzebnego do wykonania izolacji, dla ścian, poddaszy czy podłogi.   

Jak działa kalkulator wełny skalnej?

Mając na uwadze fachowych wykonawców, ich czas i efektywność pracy, wprowadziliśmy na rynek nowe narzędzie, dzięki któremu praca ekspertów od ociepleń może być jeszcze efektywniejsza. „Kalkulator ilości wełny skalnej ROCKWOOL” umożliwia szybkie obliczenie ilości produktów, potrzebnych do wykonania ocieplenia poszczególnych elementów budynku: ścian zewnętrznych i działowych, poddaszy oraz podłóg. Wystarczy wprowadzić dwa wymiary przegrody lub wielkość jej powierzchni w m2, a następnie wybrać interesujący rodzaj i grubość produktu z wełny skalnej. 

Kalkulator w prosty i łatwy sposób oblicza ilość wełny skalnej potrzebną na budowie Kalkulator w prosty i łatwy sposób oblicza ilość wełny skalnej potrzebną na budowie

Gotowe informacje na temat ilości wełny skalnej do ocieplenia

Dzięki temu, kalkulator poda wymaganą ilość rolek oraz palet wełny, a nawet oszacuje ich cennikowy koszt.  Dane można następnie eksportować do formatu PDF, czy przesłać wygenerowane podsumowanie mailem lub poprzez platformy społecznościowe. Taki gotowy dokument można przekazać do dystrybutora celem uzyskania ostatecznej oferty dla inwestora.

Kalkulator wełny skalnej ułatwia  pracę ekspertów w dziedzinie ociepleń

Wiemy jak bardzo cenieni na rynku są specjaliści pracujący na materiale, jakim jest wełna skalna. Chcieliśmy sprawić, by ich codzienna praca stała się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Nowa aplikacja to narzędzie, które umożliwia dostosowanie pracy wykonawców do dzisiejszych potrzeb, jak również oczekiwań inwestorów. Tego typu narzędzia elektroniczne  mogą być z powodzeniem wykorzystane w branży budowlanej.

 

Pobierz bezpłatną aplikację i obliczaj szybciej!

Pobierz z Google Play

 

Masz pytanie? Zadaj je nam!

EKIPA ROCKWOOL - MONTAŻ PRODUKTÓW Z WEŁNY SKALNEJ RoadShow - Bezpłatne szkolenia dla wykonawców
EKIPA ROCKWOOL - MONTAŻ PRODUKTÓW Z WEŁNY SKALNEJ

RoadShow - Bezpłatne szkolenia dla wykonawców

Zapisz się na bezpłatne szkolenie dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych! Poznaj nowości do izolacji ścian zewnętrznych i poddaszy ze skalnej wełny mineralnej oraz elektronarzędzia marki BOSCH Professional
Zapisz się na szkolenie RoadShow
Wykonawco! Pokonaj zimę z ROCKWOOL!
Wykonawco! Pokonaj zimę z ROCKWOOL!

Wykonawco! Pokonaj zimę z ROCKWOOL!

Promocja dla Wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych

Szukasz Dystrybutora produktów z wełny skalnej ROCKWOOL?

    Drukuj mapę
    Back