W czym możemy pomóc?

W czym możemy pomóc?

KONTAKT
Witaj w centrum wsparcia ROCKWOOL! 
Znajdziesz tutaj Specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.  

Jesteś klientem dystrybucyjnym? Tutaj znajdziesz pomoc!

Dział Sprzedaży Dystrybucyjnej

Ten dział obsługuje Dystrybutorów produktów ROCKWOOL Polska na terenie kraju. Chcesz nawiązać współprace z ROCKWOOL? A może jesteś już naszym Dystrybutorem, ale potrzebujesz dodatkowych informacji?

Dział obsługi klienta dystrybucyjnego

Pomoc w zakresie ostatnich zakupów, zapytania o status dostaw, zwrotów, faktur i innych zagadnień związanych z zakupem produktów ROCKWOOL

Projektujesz obiekty lub realizujesz inwestycje?

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej

Skontaktuj się jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze produktów ROCKWOOL dla dużych obiektów inwestycyjnych, ale też aby zapewnić sprawną obsługę swojego procesu inwestycyjnego. Potrzebujesz pomocy w projektowaniu np. dachów płaskich? Pomożemy przejść przez ten etap podpowiadając najlepsze rozwiązania.

Dla Architektów i Biur projektowych

Potrzebujesz pomocy w pracy nad projektem? Nie wiesz jak zaprojektowac spadki na dachu płaskim? A może szukasz rozwiązań spełniających normy prawa dot. ochrony przeciwpożarowej? Oczekujesz pomocy w doborze produktów odpowiednich do specyfikacji Twojego budynku?

Planujesz ocieplić swój dom? Znajdź osobę, która zrobi to dobrze!

Szukasz dystrybutora produktów ROCKWOOL w swojej okolicy? A może masz już produkty ale szukasz osoby, która dzięki wiedzy i doświadczeniu zainstaluje izolację w prawidłowy sposób, w wyniku czego zachowa ona swoje właściwości na długie lata?

Wykorzystaj poniższą wyszukiwarkę, aby znaleźć rekomendowanego specjalistę w swojej okolicy. Wpisz adres, wybierz rodzaj poszukiwanego fachowca i zobacz, kto może Ci pomóc.

  Drukuj mapę

  Pytania możesz kierować także do Doradców Technicznych ROCKWOOL Polska dostępnych na czacie. Sprawdź, czy Doradca jest online!

  Nie chcesz rozmawiać na czacie? Zadaj pytanie wysyłając e-mail
  DANE Firmy

  ROCKWOOL POLSKA 

  KRS 0000089825, 
  Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
  NIP 927-000-52-36
  Kapitał zakładowy 93.360.220 zł

  Baza wiedzy

  Dlaczego wełna skalna ROCKWOOL?

  Sprawdź dlaczego wełna skalna jest najlepszym materiałem do ocielenia budynku. Dowiedz się więcej o jej szczególnych właściwościach!
  Wyjątkowe zalety wełny skalnej
  Back