W czym możemy pomóc?

W czym możemy pomóc?

KONTAKT
Witaj w centrum wsparcia ROCKWOOL! 
Znajdziesz tutaj Specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.  

Projektujesz obiekty lub realizujesz inwestycje?

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej

Skontaktuj się jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze produktów ROCKWOOL dla dużych obiektów inwestycyjnych, ale też aby zapewnić sprawną obsługę swojego procesu inwestycyjnego. Potrzebujesz pomocy w projektowaniu np. dachów płaskich? Pomożemy przejść przez ten etap podpowiadając najlepsze rozwiązania.

Dla Architektów i Biur projektowych

Potrzebujesz pomocy w pracy nad projektem? Nie wiesz jak zaprojektowac spadki na dachu płaskim? A może szukasz rozwiązań spełniających normy prawa dot. ochrony przeciwpożarowej? Oczekujesz pomocy w doborze produktów odpowiednich do specyfikacji Twojego budynku?

Jesteś klientem dystrybucyjnym? Tutaj znajdziesz pomoc!

Dział obsługi klienta dystrybucyjnego

Pomoc w zakresie ostatnich zakupów, zapytania o status dostaw, zwrotów, faktur i innych zagadnień związanych z zakupem produktów ROCKWOOL

Dział Sprzedaży Dystrybucyjnej

Ten dział bsługuje Dystrybutorów produktów ROCKWOOL Polska na terenie kraju. Chcesz nawiązać współprace z ROCKWOOL? A może jesteś już naszym Dystrybutorem, ale potrzebujesz dodatkowych informacji?

Planujesz ocieplić swój dom? Znajdź osobę, która zrobi to dobrze!

Szukasz dystrybutora produktów ROCKWOOL w swojej okolicy? A może masz już produkty ale szukasz osoby, która dzięki wiedzy i doświadczeniu zainstaluje izolację w prawidłowy sposób, w wyniku czego zachowa ona swoje właściwości na długie lata?

Wykorzystaj poniższą wyszukiwarkę, aby znaleźć rekomendowanego specjalistę w swojej okolicy. Wpisz adres, wybierz rodzaj poszukiwanego fachowca i zobacz, kto może Ci pomóc.

  Drukuj mapę

  Pytania możesz kierować także do Doradców Technicznych dostępnych na infolinii ROCKWOOL w godzinach 9:00-14:00. Numer tel.: 801 66 00 36 Faks:(68)385 0122

  Zadaj pytanie wysyłając e-mail
  DANE Firmy

  ROCKWOOL POLSKA 

  KRS 0000089825, 
  Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
  NIP 927-000-52-36
  Kapitał zakładowy 93.360.220 zł

  Dlaczego wełna skalna ROCKWOOL?
  Baza wiedzy

  Dlaczego wełna skalna ROCKWOOL?

  Sprawdź dlaczego wełna skalna jest najlepszym materiałem do izolacji i ocieplenia ścian zewnętrznych. Dowiedz się wiecej o jej szczgółnych właściwościach!
  Wyjątkowe zalety wełny skalnej
  Back