Poznaj tajemnicę!
Poznaj tajemnicę!

Poznaj tajemnicę!

Tajemnice nowoczesnego życia

Istnieje pewna tajemnica dotycząca nowoczesnego życia. Właściwe jest ich kilka. Tajemnice, które skrycie pracują od dziesięcioleci.

Przyjrzyj się, a znajdziesz je wszędzie, pracujące cicho, tak abyś mógł komfortowo i bezpiecznie zajmować się najważniejszymi rzeczami dla Ciebie.

Przez ostatnie 80 lat wydobywaliśmy te tajemnice ze skał, w których były ukryte.

Dzisiaj, wełna skalna poprawia pracę oraz komfort ludzi na każdy możliwy sposób. Nasze rozwiązania czynią życie bogatszym, bardziej produktywnym i piękniejszym.

Być może nigdy nie dostrzeż tych tajemnic nowoczesnego życia. To nie szkodzi. Jesteśmy dumni, że doświadczasz ich każdego dnia.

Uwalniamy naturalną moc skały, by wzbogacać nowoczesne życie.

Wykorzystujemy właściwości odnawialnego surowca naturalnego, by pomóc rozwiązywać globalne wyzwania
Wykorzystujemy właściwości odnawialnego surowca naturalnego, by pomóc rozwiązywać globalne wyzwania

Wykorzystujemy właściwości odnawialnego surowca naturalnego, by pomóc rozwiązywać globalne wyzwania

Dążymy do tego, aby nasze produkty miały pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Aktywnie stawiamy czoła wyzwaniom globalnego świata.
Sprawdź!

Zobowiązujemy się umożliwić wszystkim podjęcie wyzwań współczesnego życia. Za pomocą skały, jednego z nieograniczonych zasobów naturalnych, możemy dokonać trwałej zmiany dla wielu pokoleń. 

Od małych pomieszczeń do stadionów, ludzie potrzebują przestrzeni nie tylko by marzyć o wielkich rzeczach, ale by je realizować i uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich. Zobowiązanie to wynika z właściwości skały.

Kim jesteśmy?

Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy 2 fabryki w Polsce - w Cigacicach i w Małkini, i ponad 1200 pracowników. Jesteśmy firmą oferującą izolacje dla budownictwa, jak również specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne i przemysłowe.

Jako Grupa ROCKWOOL czujemy się zobowiązani do poprawy życia każdego, kto korzysta z naszych rozwiązań i produktów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwiązywać wiele z najistotniejszych dzisiejszych wyzwań zrównoważonego budownictwa, od zużycia energii i zanieczyszczenia hałasem, po odporność ogniową, niedostatek wody oraz powodzie.

Szeroka gama naszych produktów i rozwiązań odzwierciedla różnorodność potrzeb na świecie, wspierając jednocześnie naszych partnerów w zmniejszaniu emisji dwutlenku węgla.

Wełna skalna to bardzo wszechstronny materiał, który stanowi podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ok. 10 500 oddanych kolegów i koleżanek, z ponad 35 krajów, jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej, od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu procesowego, morskiego i przybrzeżnego.

Back