Architekcie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeszcze tylko do 15 grudnia można zgłaszać prace w konkursie architektonicznym „Zmień wizję w projekt”. Konkurs jest skierowany do architektów i ma wyłonić najlepsze obiekty roku 2017 – będące w trakcie realizacji lub oddane do użytku w 2017 roku. Grand Prix to 10 000 zł, na laureatów czeka też pięć wyróżnień po 2000 zł.

W konkursie mogą wziąć udział architekci lub zespoły architektów, którzy mieszkają i pracują na terenie kraju. Warunkiem kwalifikacji prac konkursowych jest wyeksponowanie w realizacji rozwiązań ROCKWOOL, ROCKFON lub ROCKPANEL. Wyjątkowy budynek to nie tylko estetyka, ale i nowoczesne rozwiązania budowlane, które sprawiają, że obiekt jest funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu i bezpieczny.

Prace konkursowe można nadsyłać do 15 grudnia 2017 roku – będą one oceniane przez Jury złożone z prezesów lokalnych oddziałów SARP, m.in. Krakowa, Katowic, Gdańska czy Wrocławia. Patronem merytorycznym konkursu jest Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Zasady konkursu:

  • W konkursie może wziąć udział architekt lub zespół architektów zamieszkałych w Polsce i prowadzących swoją działalność na terytorium Polski.
  • Do konkursu można zgłaszać projekty obiektów będących w realizacji w 2017 roku bądź zrealizowanych w 2017 roku. Warunkiem kwalifikacji prac do konkursu jest także zastosowanie rozwiązań ROCKWOOL, ROCKPANEL lub ROCKFON.
  • Konkurs obejmuje wszystkie rodzaje budynków, m.in. obiekty użyteczności publicznej, edukacyjne, oświatowe, komercyjne, budynki jednorodzinne, budynki mieszkaniowe wielorodzinne.
  • Do wygrania Grand Prix w wysokości 10 000 zł i pięć wyróżnień po 2000 zł.
  • Prace należy zgłaszać do 15 grudnia 2017 r drogą elektroniczną na adres konkurs@rockwool.com lub pocztą na adres ROCKWOOL Polska, ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice z dopiskiem „Konkurs dla architektów ZMIEŃ WIZJĘ W PROJEKT” .
Back