ROCKWOOL Budowlaną Marką Roku 2017

Doświadczeni fachowcy z całego kraju już orzekli – tytuł Budowlanej Marki Roku po raz 12 w rękach ROCKWOOL za jakość i nowatorskie podejście! – Na tym nie poprzestaniemy – komentuje Łukasz Glapa.

Najwyższej jakości produkty i usługi, które odpowiadają na potrzeby rynku – ROCKWOOL po raz kolejny zdobył tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii „Materiały izolacyjne – wełna mineralna”. – Ta nagroda to nie tylko dowód uznania wyjątkowości naszych produktów, ale także startegii biznesowej, która zapewnia nam mocną, wiodącą pozycję na rynku ­– mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE.

Nowa linia produkcyjna w Cigacicach jest przykładem działań startegicznych, które bezpośrednio przyczyniają się do tworzenia nowatorskich rozwiązań budowlanych. Tym samym umacniają zaufanie do firmy i jej prestiż w branży. W Cigacicach pracę zakładu produkcyjnego wspomagają nowoczesne technologie, które zapewniają ciągły rozwój na rynku, umożliwiają też wprowadzenie do oferty kolejnych innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska produktów. Nowe portfolio rozwiązań do dachów płaskich, a także produkty fasadowe, które muszą spełniać nie tylko specjalne warunki mechaniczne, ale i restrykcyjne wymogi względem bezpieczeństwa pożarowego, są na to najlepszym przykładem.

To jednak nie wszystko, co czyni ROCKWOOL najlepszym producentem w branży. Firma dba o wypełnianie misji odpowiedzialnego biznesu. Od lat buduje relacje z lokalną społecznością, starając się słuchać i odpowiadać na jej potrzeby. Integracja z sąsiadami i pracownikami możliwa jest dzięki takim inicjatywom, jak coroczny Rodzinny Piknik czy Kultura nad Odrą.

– Stale obserwujemy i analizujemy efekty naszych działań, jak i zmieniające się potrzeby rynkowe. Staramy się spełniać wymagania zrówno inwestorów indywidualnych, jak i fachowców branży budowlanej. Inwestujemy w innowacje, rozwój i odpowiedzialność biznesową. Wreszcie- dokładamy wszelkich starań, by nasza działalność była zgodna z ideą ochrony środowiska. Dwunasty już tytuł Budowlanej Marki Roku potwierdza, że obrany przez nas kierunek jest sukcesem. Na tym nie poprzestaniemy, będziemy dalej dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku. – dodaje Glapa.

Kluczowym elementem w procesie przyznawania nagrody Budowlanej Marki Roku jest sposób wyłaniania zwycięzców. Wyboru dokonują specjaliści – pracownicy firm wykonawczych z całego kraju. Jako fachowcy, którzy każdego dnia pracują z materiałami budowlanymi, dysponują największym doświadczeniem i wiedzą w zakresie zachowań produktów w różnych warunkach, ich właściwościach oraz łatwości montażu. Prestiżowy ranking Budowlana Marka Roku od wielu lat cieszy się uznaniem ekspertów polskiego rynku budowlanego.

Organizatorem konkursu jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalista w badaniach sektora inwestycyjno-budowlanego. Klasyfikację oparto na niezależnych badaniach przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie pracowników ok. 2000 firm wykonawczych z całego kraju.

Back